گزارش تخلف این آگهی


سفارش (تدریس YÖS و ALES برای ورود به دانشگاه های ترکیه توسط فارغ التحصیل دکترای فیزیک اتمی و مولکولی از دانشگاه ارومیه.) با موفقیت انجام شد :)

در صورت نیاز با پشتیبانی در ارتباط باشید

ثبت سفارش (تدریس YÖS و ALES برای ورود به دانشگاه های ترکیه توسط فارغ التحصیل دکترای فیزیک اتمی و مولکولی از دانشگاه ارومیه.)نوع پرداخت را مشخص کنید


ثبت سفارش آنلاین (تدریس YÖS و ALES برای ورود به دانشگاه های ترکیه توسط فارغ التحصیل دکترای فیزیک اتمی و مولکولی از دانشگاه ارومیه.)
فاکتور

قیمت: 9,500,000تومان

هزینه ارسال: 5,000تومان

جمع نهایی:9,505,000تومان

برای سفارش دادن آنلاین باید وارد حساب کاربری خود شوید!

ورود به حساب کاربری
برنداز

برنامه موبایل برنداز

دانلود برنامه
تدریس YÖS و ALES برای ورود به دانشگاه های ترکیه توسط فارغ التحصیل دکترای فیزیک اتمی و مولکولی از دانشگاه ارومیه. تدریس YÖS و ALES برای ورود به دانشگاه های ترکیه توسط فارغ التحصیل دکترای فیزیک اتمی و مولکولی از دانشگاه ارومیه.

گزارش تخلف!

تدریس YÖS و ALES برای ورود به دانشگاه های ترکیه توسط فارغ التحصیل دکترای فیزیک اتمی و مولکولی از دانشگاه ارومیه.

آذربایجان شرقی

9,500,000تومان

تعداد جلسات YÖS به صورت 12 جلسه 1.5 ساعتی در یک ماه و کلا به مدت 8.5 ماه و 102 جلسه آموزشی خواهد بود. برای هر داوطلب کتاب حل تست داده خواهد شد و در انتهای اتمام هر کتاب امتحان اخذ خواهد شد. (امتحان ورودی به رشته های پزشکی شامل دروس ریاضیات و هندسه و هوش) تعداد جلسات ALES به صورت 12 جلسه 1.5 ساعتی در یک ماه و کلا به مدت 4 ماه و 48 جلسه آموزشی خواهد بود. (امتحان ورود به مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا) برای نتیجه گیری بسیار مطلوب شما عزیزان، کلاسها به صور ت 1 نفره الی 4 نفره قابل برگزاری هست چون ما خواهان موفقیت 100% شما هستیم.

لطفا قبل از هر معامله ای بررسی لازم را انجام دهید.این آخرین خرید شما نیست :)

امیر پرنیان

تماس با فروشنده

09363065669

ورود به فروشگاه

ثبت سفارش
آگهی های پربازدید
مشاهده آگهی های تخفیف دار
سوالی دارید؟

در تلگرام بپرسید