دیوار

برنامه موبایل برنداز

دانلود برنامه
دیوار

شیپور

آگهی خود را روی شیپور برنداز ثبت کنید و فروشگاهی رایگان داشته باشید.

چرا باید فروشگاه شما در شیپور سایت و برنامه برنداز باشد؟

شیپور سایت و اپلیکیشن برنداز فروشگاهی با امکانات کامل را در اختیار شما میگذارد که به راحتی می توانید خرید و فروشی آسان در هر ساعتی از روز داشته باشید.آگهی و محصولات خود را بر روی شیپور بگذارید و فروش خود را چندین برابر کنید

شیپور

درج آگهی در سایت و اپلیکیشن موبایل

با نصب اپلیکیشن نیازمندی و فروشگاهی برنداز به راحتی میتوانید محصولات و کالای خود را به فروش گذاشته و به آسانی آگهی های خود را مدیریت کنید,در قسمت اطلاعیه ها شما سفارشات ثبت شده مشتریان خود را می بینید و به سفارش آنها رسیدگی خواهید کرد و همچنین همین عملکرد را در وب سایت برنداز نیز می توانید انجام دهید.

درج آگهی رایگان

ارسال آگهی رایگان

ثبت محصول و کالای شما در شیپور!!!

موتورهای جستجو نقش بسیار زیادی در فروش محصولات شما دارند بدین گونه که با ارسال محصول و ثبت آن در وب سایت و اپلیکیشن برنداز بعد از چند ساعت در موتور های جستجو محصول شما ثبت خواهد شد و مشتریان شما با جستجو نام محصول شما به راحتی با شما در تماس خواهند بود.

ثبت محصول در شیپور

ساخت فروشگاه رایگان

فروشگاه و پروفایل اختصاصی

وب سایت و اپلیکیشن برنداز این امکان را به شما می دهد تا یک فروشگاه کاملا رایگان داشته باشید و به راحتی محصولات و آگهی خود را مدیریت کنید,سفارشات خود را دریافت کنید و با مشتریان خود در ارتباط باشید.

ساخت فروشگاه رایگان

فروش اینترنتی کالا

آماده گسترش کسب و کار خود هستید؟

فروش اینترنتی خود را شروع کنید تیم فروش برنداز با شما هستند در صورت هرگونه سوال و یا مشکل با ما در ارتباط باشید منتظریم:)

ورود به حساب

پشتیبانی

معرفی مشاغل

سوالی دارید؟

در تلگرام بپرسید