برنداز

برنامه موبایل برنداز

دانلود برنامه

شرایط و قوانین استفاده از سرویس ها و خدمات سایت و اپلیکیشن برنداز

کاربر گرامی لطفا موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات سایت و اپلیکیشن برنداز به دقت ملاحضه بفرمایید.

ورود کاربران به سایت و اپلیکیشن برنداز و استفاده از خدمات سایت و اپلیکیشن به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه ی استفاده از سرویس ها و خدمات سایت و اپلیکیشن است.توجه داشته باشید که خرید و فروش کالا در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین برنداز از سوی کاربر است.

قوانین و مقررات سایت و اپلیکیشن برنداز همواره با هدف ارائه خدمات بهتر و مطمئن تر بروز خواهد شد.هر کاربر تایید می نماید که همواره همه قوانین را مطالعه نموده و کلیه شرایط را پذیرفته است.

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول رویه های سایت و اپلیکیشن برنداز منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران,قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا تمامی کاربران موظف به رعایت قوانین هستند.در صورتی که هرگونه تغییرات در قوانین و عملکرد سایت و اپلیکیشن در آینده انجام شود در همین صفحه منتشر و به روزرسانی می شود که استفاده از سایت و اپلیکیشن برنداز به معنی پذیرش قوانین و تغییرات در آینده است.

قوانین خرید فروش

طبق قوانین تجارت الکترونیک در موارد اختلاف یا تردید فی مابین فروشنده و خریدار مراجع قضایی رسیدگی خواهند کرد. مجموعه برنداز هیچ گونه مسئولیتی در قبال حل اختلافات و خرید فروش میان فروشنده و خریدار ندارد و خریدار موظف است قبل از هرگونه معامله بررسی های لازمه را در مورد کالای مورد نظر انجام دهد.

سوالی دارید؟

در تلگرام بپرسید