برنداز

برنامه موبایل برنداز

دانلود برنامه

سوالات متداول استفاده از وب سایت و اپلیکیشن فروشگاهی و نیازمندی برنداز

در صورتی که سوال مورد نظر شما در پایین نبود با شماره پشتیبانی در ارتباط باشید. 5956-766-0921

چگونه محصولات و کالای خود را به فروش بگذاریم؟

برای معرفی محصولات و کالای خود بر روی دکمه ارسال آگهی از منو بالای سایت یا قسمت پروفایل کلیک کرده و مشخصات کالا و محصولات خود را وارد کنید و بر روی ارسال آگهی کلیک کنید آگهی شما بعد از بررسی ناظر در وب سایت و اپلیکیشن برنداز به نمایش در خواهد آمد.

چگونه مکان کسب و کار خود را معرفی کنیم؟

برای معرفی کسب و کار خود,بر روی ثبت مکان جدید کلیک کنید و مشخصات خواسته شده از شما را به دقت پر کنید و بر روی ارسال کلیک کنید مکان ثبت شده توسط شما بعد از بررسی ناظر در وب سایت و اپلکیشن برنداز به نمایش در خواهد آمد.

زمان بررسی آگهی و معرفی مکان توسط ناظر و انتشار آن چقدر است؟

آگهی یا مکان معرفی شده توسط شما در صورتی که مورد تایید باشد در کمترین زمان ممکن در وب سایت و اپلیکیشن انتشار پیدا خواهد کرد.

چگونه آگهی یا مکان معرفی شده خود را مدیریت کنم؟

برا مدیریت آگهی (ویرایش,حذف) وارد پروفایل خود شوید و بر روی آگهی یا مکان ارسال شده توسط شما کلیک کنید و برای انجام تغییرات روی آگهی خود بر روی ویرایش, و برای پاک کردن بر روی وب سایت و اپلیکیشن بر روی حذف کلیک کنید.

آگهی و مکان معرفی شده چه مدت در برنامه فعال خواهد بود؟

آگهی و مکان معرفی شده به مدت دوماه در برنامه فعال است و در صورت نیاز شما می توانید از قسمت پروفایل ویرایش یا حذف را انجام دهید.

چگونه می توان یک آگهی یا مکان خاص را جستجو و یا فیلتر کرد؟

برای جستجو آگهی و مکان خاصی از قسمت سرچ در بالای سایت استفاده کنید و یا از فیلترهای قسمت جستجو استفاده کنید.

نحوه ارتباط با پشتیبانی چگونه است؟

برای ارتباط با پشتیبانی از منو بالا گزینه پشتیبانی را انتخاب کنید و با شماره های موجود در تماس باشید و یا از طریق ارسال پیام با ما در ارتباط باشید.

سوالی دارید؟

در تلگرام بپرسید